Realme'nin Yeni Akıllı Saatlerinin Ve Kablosuz Kulaklığının Özellikleri Ve Fiyatları Belli Oldu

Çin merkezli teknoloji üreticisi Realme, üç yeni ürününü kullanıcılarına duyurdu. Realme Watch S Pro ve Watch S Master Edition isimleri ile iki yeni akıllı saat; Buds Air Pro Master Edition ismi ile yeni bir kablosuz kulaklık ürün yelpazisindeki yerlerini aldı.

Realme Watch S Pro

Geçtiğimiz günlerde bazı özellikleri belli olan saatin tüm özellikleri lansmanın ardından belli oldu. Watch S Pro, 1.39 inç boyuta, 454 x 454 piksel çözünürlüğe ve AMOLED ekran yapısıyla dikkatleri çekiyor. 

420 mAh kapasiteli bataryası ile 14 gün kullanım imkanı sunan saat aynı zamanda birçok spor modunu ve takip sensörünü de bünyesinde barındırıyor. Watch S Pro'nun özellikleri ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Realme Watch S Pro Master Edition

Watch S Pro Master Edition, tüm özellikleri bakımından Watch S Pro ile aynı olarak üretilmiş. Ancak her iki saat arasındaki fark tasarım alanında yaşanıyor. Watch S Pro Master Edition, tasarım imzasını sanatçı Grafflex'ten alıyor. 

Realme Buds Air Pro Master Edition

Buds Air Pro Master Edition kablosuz kulaklığı kaliteli bir ses deneyimi sunacak birçok özellliğe sahip olarak geliştirildi. Özelliklerini Buds Air Pro'dan alan Master Edition serisi, farkını yine tasarımsal alanda yaşıyor. Jose Levy imzalı Master Edition serisi sadece metalik gümüş renkli kulaklıklarda geçerli oluyor.

Realme Buds Air Pro, Realme S1 yonga seti, aktif gürültü önleyici özelliği ve düşük gecikme süresi ile hem müzikseverlere hem de oyunculara hitap ediyor. 10 mm çapındaki sürücüleri ve gürültü engelleyici iki adet mikrofonu ile kaliteli ses hizmeti sunuyor.

Bluetooth 5.0 bağlantı desteği bulunan kulaklık yalnızca Android işletim sistemine sahip cihazlarla uyumlu olarak çalışabiliyor. 60 dakikada şarj olabilen kulaklıklar şarj kutusu ile birlikte 25 saat kullanım ömrü sunuyor. Ayrıca kulaklık su sıçramalarına ve terlemeye karşı dayanıklı yapıya ve IPX4 sertifikasına sahip.

Realme Watch S Pro, Realme Watch S Pro Master Edition ve Realme Buds Air Pro Master Edition Fiyatı Ne Kadar?

Realme Watch S Pro 135 dolar, Realme Watch S Pro Master Edition 80 dolar ve son olarak Realme Buds Air Pro Master Edition 67 dolar fiyat etiketi ile kullanıcılara sunuluyor.

 

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap