Realme GT Neo, 64MP Sony IMX682 Sensörüyle Gelecek

Dikkat çeken telefon markalarından bir tanesi olan Realme 31 Mart tarihinde yeni bir telefonu piyasaya sunacak. Yeni telefon için bugüne kadar pek çok farklı bilgi ve sızdırma yapılmış olsa da şirket tarafından yapılan son açıklamalarda telefonda yer alacak bazı özellikler net bir şekilde aktarıldı.

Yeni telefon için özel bir poster çalışması yapan Realme, telefonun özellikle kamerasını ön plana çıkardı. Sony'nin özel sensörünü kullanan GT Neo, 64 megapiksellik kamerasıyla etkileyici fotoğraflar çekilmesi için büyük bir kolaylık sağlayacak. Şirket tarafından yapılan tanıtımlarda özellikle fotoğraf kalitesine dikkat çekilirken, telefon ile çekilen bazı fotoğraflar da paylaşıldı.

Realme GT Neo kamera özellikleri nasıl?

Yeni modelin kamera kalitesinde ayrıntıların iyileştirilmesi, görüntünün yaklaştırılması, keskinliğin ve netliğin kaybolmasın fotoğrafını kırpılmasına olanak sağlanacak. Bu konuda özel bir teknolojinin kullanılacağı telefonda böylece en küçük ayrıntılarda dahi aynı netlik elde edilebilecek. Arkasındaki üçlü kamera kurulumu ile detaylı ve net görüntüler elde edilmesini sağlayacak olan model piyasaya çıktıktan sonra özellikle kamera performansı ile dikkat çekebilir.

Realme GT Neo kamera özellikleri nasıl?

Şirket tarafından net bir şekilde paylaşılmamış olsa da yeni telefonda özel sıvı soğutma sisteminin de olacağı öne sürülüyor. Telefonda yer alması beklenen diğer özellikler ise kulaklık girişi, Type-C bağlantı noktası. Şu an telefon ile ilgili sınırlı bilgiler olsa da özellikle 31 Mart tarihi itibari ile tüm detaylar netlik kazanmış olacak.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap