Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Realme Buds Air 2 Tanıtıldı

Çin merkezli teknoloji üreticisi Realme, tamamen kablosuz kulaklığı olan Buds Air 2'yi tanıttı.

Narzo 30A ve Narzo 30 Pro 5G akıllı telefonları ile birlikte tanıtılan Buds Air 2, aktif gürültü engelleme özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca, IPX5 sertifikasına sahip olan kulaklığın fiyatı da hayli uygun.

ANC Özelliği ve Düşük Gecikme Süresi

Kulak içi tasarıma sahip olan Buds Air 2, 10 mm sürücüleri ile başarılı bir ses deneyimi sunuyor. Bir önceki versiyonuna göre kulaklığın pil ömrü ve gecikme süresi de iyileşen özellikleri arasında yer alıyor.

Kulaklığın en büyük özelliği, birçok kullanıcın duymaktan hoşlandığı aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği. Buds Air 2, dışarıdan gelen 25 desibel gücüne kadar olan sesleri engelleyebiliyor. Böylece kullanıcılarına en iyi ses deneyimini sunmayı amaçlıyor. Kulaklığın gelişen özelliklerinden bir diğeri ise gecikme süres. Kulaklık artık 88 milisaniye gecikme süresine sahip.

Kulaklık, 5 saat boyunca kutusunda tam şarj edildiğinde 25 saatlik kullanım ömrü sunuyor. Aktif gürültü engelleme özelliği açıldığında ise bu süre 22 saate düşüyor.

Realme Buds Air 2 Fiyatı Ne Kadar?

Özelliklerine kıyasla oldukça düşük fiyata sahip olan kulaklık 47 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap