PUBG Mobile 1 Milyar İndirilmeyi Geçti

PUBG'nin mobil versiyonu olan PUBG Mobile, dünya genelinde toplam 1 milyar kez tablet ve akıllı telefonlara indirildi.

Dünyanın en çok oynanan oyunlarının başında yer alan PUBG Mobile, yeni bir rekoru geride bıraktı.

Tablet ve akıllı telefonların en popüler battle royale oyunu olan PUBG Mobile, dünya genelinde 1 milyar kez indirilme sayısını geride bıraktı. Resmi Twitter hesabından paylaşım yapan PUBG Mobile, tüm oyun severlere teşekkür ederken, yeni bir güncellemenin geleceğide söylendi. Güncelleme ile ilgili başka bilgi verilmezken, gelecek güncellemenin neleri içereceği henüz bilinmiyor.

PUBG: New State Geliyor

PUBG geliştirici ekibi, yeni bir oyun geliştirerek piyasaya sürecek. Yine mobil cihazlar için geliştirilecek olan oyun PUBG:New State ismini alacak.

Şirket, yeni oyun hakkında bilgilerde veriyor. PUBG: New State'in yeni bir mobil oyun deneyimi yaşatacağını ve oyun grafiklerinin telefonları oldukça zorlayacağını söylüyor.

Yeni oyun PUBG: New State, Google Play Store ve iOS üzerinden indirilebilecek. Hatta şuanda Android kullanıcılar için ön kayıt yaptırma şansıda bulunuyor.

Android kullanıcıları aşağıda bulunan linke tıklayarak Google Play Store ön kayıt sayfasına ulaşabilirler.

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer Elektrik-Elektronik teknolojisi mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli web platformlarında içerik editörlüğü yapmakla birlikte, profesyonel makale hizmetleri sağladım. Şu anda Teknolojio'da kurucu ortak ve içerik editörü pozisyonlarında görev almaktayım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap