Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

PttAVM'den Büyük İndirim Günü Kampanyası

Asırlardır hizmet veren PTT güvencesi ile faaliyette olan PttAVM, 2020 yılının son pazarı yani 27 Aralık gününde başlayacak olan özel indirim kampanyası yapmaya hazırlanıyor.

PttAVM'nin duyurusuna göre 27 Aralık günü başlayacak olan indirim kampanyası yeni yılın ilk ışıklarına kadar devam edecek.

PttAVM, ev aletlerinden elektronik ürünlere kadar çok geniş yelpazede indirimlerle kullanıcılarını yılın son günlerinde memnun etmeyi amaçlıyor. Kampanya ile birlikte müşterilerin yanında gelirlerinde durgunluk yaşayan mağaza sahiplerinin de desteklenmesi amaçlanan arasında yer alıyor.

PttAVM'nin indirim kampanyası hakkında PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten ''Kampanya ile vatandaşlarımızın yeni yıl ihtiyaçlarını ekonomik fiyatlarla karşılamalarını sağlıyoruz'' sözlerini söyledi ve şöyle devam etti ''Kampanya kapsamında, özellikle pandemi süreciyle satışlarında düşüş yaşayan KOBİ ve ulusal markalarımıza, ''stoklarınızı birlikte bitirelim'' anlayışıyla satışlarını artırma imkanı sağlanması ve finansal olarak destek olunması amaçlanıyor. PttAVM.com olarak tedarikçilere kargo desteği, ücretsiz ürün tanıtımı ve reklam desteği gibi çeşitli ayrıcalıklar da sunuyoruz''

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap