Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

PlayStation Plus'ın Aralık 2020 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Sony'nin her yenilediği PlayStation Plus ücretsiz oyunları Aralık ayı için belli oldu. 2020 yılının Aralık ayında ücretsiz olacak oyunlar Worms Rumble, Just Cause 4 ve Rocket Arena gibi yapımlar yer almakta. Her birinin birbirinden eğlenceli olduğunu söylemek mümkün.

Sony'nin aylık abonelik sistemi olan PlayStation Plus için her ay yeni ücretsiz oyunlar karşımıza çıkmaktadır. Bu ayın yeni oyunlarını ise firma blog üzerinden yayınlamayı ihmal etmedi. Bu oyunların hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5'te oynanabileceğini unutmamak gerek.

Worms Rumble

Worms Rumble, klasik Worms serisinin devamı niteliğinde bir oyun. Ancak bu sefer karşılaştığımız mekanın çok daha gerçekçi olduğunu söylemek gerekir. Kolları sıvayıp envai çeşit yöntemleri kullanarak birbirini ortadan kaldırmaya çalışan kurtçuklara yardım etmeyi düşünebilirsiniz.

Just Cause 4

Just Cause 4, aksiyon ve nişancı tarzı bir oyundur. Rico Rodriguez adındaki karakterimiz ile Güney Amerika'da boy gösteriyoruz. Üstelik bunu yaparken 1024 metrekarelik kocaman bir haritanın tadını çıkarıyoruz. Amacımız ise bir diktatörün ordusunu tamamen ortadan kaldırmak.

Rocket Arena

Rocket Arena, 3'e 3 mücadele edilen bir oyun. Her biri ayrı görevlere sahip fantastik kahramanlarla dolu bir nişancı oyunu olduğunu söylemek mümkün. Yeri geldiğinde zaman bükme, yeri geldiğinde özel eşyaları kullanma gibi çeşitli hamleler yapabiliyoruz.

PlayStation Plus'ın bu ayki ücretsiz oyunları bu şekilde. Önümüzdeki ayın oyunlarını beklemeden önce bu oyunların 1 Aralık'tan 4 Ocak tarihine kadar oynanabilir olacağını unutmamak gerek. Bu ay PlayStation Plus aboneliği alıp almayacağınıza şimdiden karar vermeye başlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap