Portronics, Hızlı Şarj Özellikli Boyun Bandı Kulaklığı Piyasaya Sürdü

Dijital ve taşınabilir tüketici elektroniği markası olan Portronics, hızlı şarj özellikli boyun bandını piyasaya sürdü.

Portronics, Hindistan'da yapılan lansmanda Harmonics 230 kablosuz spor boyun bandı kulaklıklarını tanıttı. Aktif CVC 8.0 Gürültü azaltma, Bluetooth 5.0 ve 7 saatlik uzun pil ömrü olan boyun bandı kulaklığa yakından bakalım.

Harmonics 230 kablosuz kulaklık, yüksek detaylı tiz sunarken 10 mm'lik sürücülere sahiptir. Arama netliği için kullanılan CVC 8.0 gürültü azaltma özelliği ile aramalardaki ses sıkıntısı ortadan kalkıyor. Kulaklığın silikon yapısı ve arka tarafının manyetik olması hem saklamayı kolaylaştırıyor hemde kulaklığı daha hafif hale getiriyor.

110mAh pil ile 7 saatlik kesintisiz müzik keyfi sunan Portronics Harmonics, hızlı şarj özelliğinede sahip. Hızlı şarj özelliği sayesinden 5 dakikalık şarj ile 1 saat, 20 dakikalık şarj süresi ile 2 saatlik dinleme süresi sağlamaktadır.

Portronics Harmonics 230 Bluetooth kulaklık siyah ve mavi olarak iki renk seçeneği ile sunuldu. Portronics Harmonics 230 Amazonda şuanda 999 TL.

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer Elektrik-Elektronik teknolojisi mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli web platformlarında içerik editörlüğü yapmakla birlikte, profesyonel makale hizmetleri sağladım. Şu anda Teknolojio'da kurucu ortak ve içerik editörü pozisyonlarında görev almaktayım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap