PlayStation Store Yenilenecek: Eski İçeriklere Elveda

Japonya denildiği zaman akıllara ilk gelen markalardan birisi olan Sony, gelecek ay yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5'i çıkartacak. Firma her ne kadar tüm odağını bu noktaya çevirmiş olsa bile onu destekleyecek çeşitli değişiklikler yapmaya da hazırlanıyor.

Geliştiricilerle yeni bir bilgi paylaşan Sony, bu ay sonundan itibaren hem web hem de mobilde PlayStation Store'u yenileyecek. Yenilenmiş haliyle PlayStation Store, PlayStation Vita, PlayStation Portable, PlayStation 3 ve PlayStation 4 oyuncularını etkileyecek.

Sony tarafından verilen bilgilere göre PlayStation Store'un yeni halinde PlayStation 3, PS Vita ve PSP oyunları bulunmayacak. Ayrıca PlayStation 4 uygulamaları, temaları ve avatarları da yenilenmiş PlayStation Store'un bir parçası olmayacak.

Oyuncuların elinde bulunan uygulamalar, temalar ve avatarlar yenilenmiş PlayStation Store'da yer almasa bile kullanıcılar mevcut içeriklerine erişmeye devam edecekler. Sadece yeni bir uygulama, avatar veya tema eklemek mümkün olmayacak.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap