PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Açıklandı (Kasım 2020)

Sony, PlayStation Plus servisi için önümüzdeki Kasım ayında ücretsiz olarak oyunları açıkladı. Kasım ayındaki bu hizmet aynı zamanda PlayStation 5 sahipleri için de geçerli olacak. Önümüzdeki ay oyuncular toplamda 3 oyuna ücretsiz olarak erişebilecekler.

Sony tarafından yapılan açıklamaya göre hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 sahipleri önümüzdeki Kasım ayında Middle-Earth: Shadow of War, Hollow Knight: Voidheart Edition ve Bugsnax isimli oyunları PlayStation Plus aboneliği ile ücretsiz bir biçimde oynayabilecekler.

Bu oyunlardan Bugsnax isimli oyunu ayrı tutmak gerek. Çünkü bu oyun sadece PlayStation 5 kullanıcılarına özel olacak. Oyun PlayStation 4 için geliştirilme aşamasında olduğu için 12 Kasım itibariyle sadece PlayStation 5 kullanıcıları bu oyuna erişebilecekler.

PlayStation Plus ile ücretsiz olarak erişilebilecek bir diğer oyun olan Middle-Earth: Shadow of War ise rol yapma oyunları sevenlerin iştahını kabartacak cinsten bir oyun. 2014 yılında piyasaya sürülen bu oyun, Shadow of Mordor oyununun devamı niteliğindedir.

Hollow Knight: Voidheart Edition, 2D bir platform oyunu. İlk kez 2017 yılında PC platformu için piyasaya sürülen oyun, bir sonraki yıl Voidheart Edition adıyla ek içeriklerle birlikte PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcılarına sunulmuştu.

Sony tarafından yapılan duyuruya göre Middle-Earth: Shadow of War ve Hollow Knight: Voidheart Edition oyunlarına PlayStation Plus aboneleri 3 Kasım itibariyle erişim sağlayabilecekler. Bugsnax isimli oyun ise 12 Kasım tarihinden itibaren sadece PlayStation 5 kullanıcıları tarafından oynanabilir olacak.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap