PlayStation Plus İçin 2021 Yılının İlk Ücretsiz Oyunları Duyuruldu

Japonya merkezli dev teknoloji firması Sony, yeni yılın ilk günlerde PlayStation Plus sahibi kullanıcılarını sevindiren bir açıklama yaptı. Açıklamada 5 Ocak 2021 günü üç adet oyun ücretsiz oynanabilir hale gelecek.

Sony, PlayStation Plus aboneliğine sahip olan kullanıcılar için bir tane PlayStation 5, iki tane de PlayStation 4 oyununu ücretsiz hale getiriyor. Oyunlar yeni yılın ilk Salı gününde ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak.

Sony, PlayStation 5 için Maneater adlı oyunu, PlayStation 4 için ise Shadow of the Tomb Raider ve GreedFall adlı oyunları ücretsiz yapacağını duyurdu.

Maneater (PS5)

Tripwire Interactive tarafından geliştirilen, tek oyunculu Maneater oyununda oyuncular bir köpekbalığı ile oyunda yer alıyor. Oyundaki amacınız ise yavru bir köpekbalığı olarak başlanılan macerada hayatta kalarak büyümek ve avlanmak.

Shadow of the Tomb Raider (PS4)

Eidos-Montreal tarafından geliştirilen, tek oyunculu ve birçok serisi olan aksiyon dolu oyunda ana karakter Lara Croft bu sefer çetin bir orman ortamında düşmanları ile savaşıyor. Oyunda zorlu orman ortamından sağ kurtularak gizli mezarları keşfetmeye çalışın.

GreedFall (PS4)

Spiders tarafından geliştirilen macera dolu oyunda açık dünyada tehlikeler ile karşı karşıyasınız. Büyüler, fantastik yaratıklar, diploması gibi birçok etken ile bulunduğunuz dünyada hikayenizi şekillendirmeye çalışın.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap