PlayStation 5'te Twitch ve Netflix Olacağı Duyuruldu

Sony'nin yeni oyun konsolu PlayStation 5, eğlence seçeneklerinin çeşitliliği ile göz dolduruyor. Xbox ile Sony arasında alevlenen savaş, oyun kategorisinden çıktı ve farklı bir alana sıçradı.

Sony, PlayStation 5 ile birlikte eğlence seçeneklerini geliştirerek oyun konsolundaki rakibi Xbox ile arayı açmaya başladı. Sony'den yapılan açıklamaya göre PlayStation 5, Disney+, Apple TV+ Spotify, Youtube, Twitch ve Netflix gibi eğlence uygulamalarını destekleyeğini belirtti.

22 Ekim tarihinde yayınlanan resmi blog yazısı ile Sony, PS5 de Disney+, Apple TV+ Spotify, Youtube, Twitch ve Netflix gibi eğlence uygulamalarının bulunacağını, aynı zamanda Peacock, Amazon Prime Video ve Hulu'nın bu platforma sonradan dahil olacağı açıklandı.

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer Elektrik-Elektronik teknolojisi mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli web platformlarında içerik editörlüğü yapmakla birlikte, profesyonel makale hizmetleri sağladım. Şu anda Teknolojio'da kurucu ortak ve içerik editörü pozisyonlarında görev almaktayım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap