Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Pixel 6 Serisi İçin Yeni Paylaşım!

Google tarafından piyasaya sürülecek yeni Pixel serisi için henüz resmi bir tanıtım tarihi paylaşılmadı. Ancak Pixel 6 için yeni bir paylaşım yapılarak telefonlardaki özelliklere vurgu yapıldı.

Google'ın akıllı telefon sektöründeki güçlerinden birisi olan Pixel, 6. serisi ile piyasada yer alacak. Yeni bir paylaşım ile tanıtım tarihini beklemeyen Google ise yeni modeller için yeniden dikkat çekmeyi başardı. Bazı özelliklerin ön plana çıkarıldığı paylaşımda, birlikte telefonlar hakkında şimdiden bilgi alınmasını mümkün. Paylaşım, özellikle Android 12 işletim sistemi ile kusursuz bir şekilde eşleşen yeni materyal tasarımıyla dikkat çekiyor.  Özel widget desteğine sahip olan cihazlarda, Material You tasarımlarıyla widgetler tamamen yenilenmiş.

Google, sosyal ağ hesaplarından yapılan paylaşımla, yeni telefonların çok daha başarılı olacağının ilk sinyalini veriyor. Toplamda 16 farklı telefon yüzünü gösteren Google, her telefonda farklı bir ara yüz ve tasarımı tercih etmiş. Google, yapılan tanıtımlarda telefonların görüntüsüne dair daha fazla bilgi paylaşsa da telefonların ne zaman tanıtılacağını belirtmiyor

Pixel 6 Ne Zaman Tanıtılacak?

Önceden paylaşılan sızıntılara göre telefonların tanıtım tarihi 19 Ekim olacak. Sonbaharda telefonları tanıtması kesin olan Google için 19 Ekim tarihi uygun görülüyor. ZİRA telefonda Android 12 desteği sunacak olan Google, Android 12’nün stabil sürümü piyasada olmadığından dolayı telefonları Android 12 sonrasında çıkacak. Önümüzdeki haftalarda son beta ile birlikte tam sürüme geçecek olan Android 12'nin ardından yeni telefonların tanıtılması uygun görünüyor.

Paylaşım ise şöyle;

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap