Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

PES 2022’nin Demo Sürümü Yayınlandı

Uzun zamandan beri beklenen PES 2022 için demo sürümü yayınlandı. Demo sürümü 4 farklı takım ile online maç desteğine sahip. 

Futbol oyunu denildiğinde dünyanın en çok tercih edilen oyunu FIFA serisi ile PES serisi. Her 2 oyun da yeni versiyonlarıyla futbol tutkunlarının büyük bir merak ve beklenti içerisinde olmasına neden oluyor.

Geçtiğimiz yıl bu konuda sürpriz bir gelişmeyi duyuran Konami, PES 2021’in piyasaya sunulmayacağını bunun yerine şirketin PES 2022 için çalışma yapacağını söylemişti. PES 2021 ile piyasada oluşan boşluk ise PES 2020’e getirilen sezon güncellemesiyle karşılanmaya çalışılmıştı. Geliştirici firma, açıklaması ile birlikte oyununun yeni versiyonu için beklentileri daha da arttırmış oldu. PES 2022 için şimdi ise yeni bir demo sürümü ise paylaşıldı.

PES 2022’de neler var?

PES 2022 için yaklaşık bir buçuk yıldan beri çalışmalarını sürdüren şirket, piyasaya sunduğu demo ile birlikte aynı zamanda oyunun ilk değerlendirilmesinin de yapılmasını sağladı. New Football Game Online Performance Test adı ile piyasaya sunulan oyun, henüz bilgisayarlarda desteklenmiyor. PlayStation 4 ve 5 Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series X için erişime açılan oyun, demo olmakla birlikte bir test sürümü.

23 Haziran tarihi itibari ile oyunu test etmek isteyen kullanıcılara sunulan PES 2021, 8 Temmuz tarihine kadar sınırsız bir şekilde oynanabilecek. Demo versiyonda sadece 4 takım yer alıyor. Oyuncular; Manchester United, Bayern Münih, Juventus ve Barcelona olmak üzere 4 farklı takım ile maçlar yapabilecek. Çapraz platform desteği ve online maç fırsatı ile kısa sürede demonun yüksek kullanıcıya ulaşması bekleniyor. Kuşkusuz bunların dışında en çok merak edilenler oyun mekaniğinde yapılan yenilikler, oynanış ve animasyonlar. 

Oyunun yeni sürümü için yapılan ilk incelemeler ve paylaşılan videolar ise şu şekilde:

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap