Özel Deri Kaplamalı Realme GT 5G Geliyor!

Realme tarafından yapılan yeni tanıtımlarda, özel Realme GT 5G serisi görücüye çıkarıldı. Özellikle deri kaplamalı sarı renkli model, dikkat çekti.

Şirket tarafından yapılan son açıklamalarda, Realme GT 5G serisi için özel bir koleksiyonun hazırlandığı ve mevcut yeni koleksiyonların ilk olarak Hindistan'da satışa çıkarılacağı belirtildi. Yapılan bu açıklamalar ile birlikte telefonların yeni tasarımlarına da yer verilirken deri kaplaması ile telefonlar oldukça farklı bir görünüme bürünmüş durumda. Mavi, gümüş ve sarı olmak üzere 3 farklı renk ile sunulacak yeni seri, özellikle premium bir modele sahip olmak isteyenlere farklı seçenekler sunuyor.

Realme GT 5G Özellikleri Neler?

Yeni koleksiyonda renk dışında telefonlar arasında herhangi bir fark bulunmuyor. Kutuda USB-C kablo, koruyucu kılıf, SIM kart çıkarma aracı ve 65W Superdart şarj cihazı bulunuyor. Yeni seride mavi ve gümüş modellerinde arka kapak cam malzemeden yapılmış. Ancak Racing Yellow Leather Edition olarak adlandırılan model cam malzemeye sahip olmadığı gibi özel bir deri ile kaplanmış. Bu bakımdan serinin en çok dikkat çeken modellerinden bir tanesi olan Racing Yellow Leather Edition, sarı renkli deri kaplaması ile birlikte daha farklı bir telefon kullanım imkanı sunuyor.

Yapılan tanıtıma göre yıpranma, aşınma ya da uzun süreli kullanımlarda kokabilecek bir derinin kullanılmadığı ve tüm önlemlerin alındığı bir malzemenin geliştirildiği belirtiliyor. Vegan deri olarak tanımlanan yeni malzeme, herhangi bir hayvan serisi kullanılmadan üretilmiş. Parmak izi lekeleri ya da diğer yoğun kullanımlardaki lekelere karşı da kolay temizlenebilir yapıda olması Racing Yellow Leather Edition’ı ön plana çıkarıyor. Üstelik cam ya da diğer plastik kaplamalara göre deri daha iyi bir şekilde tutuş sağlıyor.

Yeni versiyonlar, Realme GT 5G modelindeki teknik donanımlar ile aynı şekilde üretilmiş ve sadece tasarımda farklılıklar içeriyor. Dikkat çeken yeni deri kaplamalı modelin fotoğrafları ise şöyle; 

 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap