Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Oyunlardaki "sdkencryptedappticket.dll" Hatası ve Çözümü

Sizde benim gibi fanatik bir PES oyuncusuysanız, daha adını bile okuyamadığımız bu DLL dosyasının eksikliğinden kaynaklanan ve oyuna girememenize sebep olan hatayla karşılaşmış olmanız muhtemel.

Tabi bu hatayı sadece PES'e bağlamak çok doğru olmaz fakat büyük oranda PES sürümlerinde karşımıza çıktığı da bir gerçek. Elbette diğer oyunlarda da bu dosya hatası ile karşılaşabilirsiniz. Hangi oyunda olursa olsun, bu bir DLL dosyası olduğundan aşağıdaki dosyayı kullanmanızda bir sakınca yok.

"sdkencryptedappticket.dll" hatası genelde, diğer tüm DLL dosyalarının başına geldiği gibi bilgisayarınızın güvenliğini sağlayan yazılımlar tarafından silinebiliyor. Buda oyunun işleyişinde bir takım sorunlarla karşılaşmanızı sağlıyor. Tabi bu dosyanın eksikliğinin tek sebebi güvenlik yazılımları tarafından silinmesi değil! Bazı orjinal olmayan ve crack gerektiren yüklemelerde de bu dosyanın olmaması rastlanan bir durum.

Yapacağımız işlem basit; hemen aşağıdan "sdkencryptedappticket.dll" dosyasını indirip, indirdiğiniz dosyayı ise PES 2016'nın kurulu olduğu klasöre atmak.

İndir: sdkencryptedappticket.dll

Yazar Hakkında

Sinan Yorulmaz
Sinan Yorulmaz 2008 yılından beri blog yazan yazar, Teknolojio'da da kurucu pozisyonunda yer almaktadır. Elektrik-elektronik mezunu olmakla birlikte, yazılım geliştirme uzmanı olarak iş hayatına devam etmektedir. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap