Oyunculara Özel Akıllı Saat: Instinct eSports Edition

Garmin şirketi, oyunculara yönelik Instinct eSports Edition isimli akıllı saatini tanıttı. Oyuncular bu akıllı saat ile yayın esnasında vücut durumlarını paylaşabilecek.

Garmin, Instinct eSport Edition saati ile e-Spor oyuncularını ve diğer kullanıcıları hedef alıyor. Üst düzey oyunlarda oyuncunun maruz kaldığı baskıdan dolayı değişen stres seviyesi ve kalp atış hızını ölçebilecek olan saat ile oyuncuların yoğun baskıya karşı tepkilerinin nasıl olduğu anlaşılabilecek.

Instinct eSports Edition, 1.27 inç boyuta ve 128 x 128 piksel çözünürlüğe sahip. 14 güne kadar pil ömrü bulunan saat ortalama bir kullanım süresi sunuyor. 16 MB belleğe sahip olan saat, Bluetooth bağlantı desteğini de sunuyor. Saat büyük ölçüde Instinct isimli modeldeki özelliklerin hepsini barındırıyor. İki saati birbirinden ayıran ufak tefek farklar olsa da en belirgin farkı güneş enerjisi ile şarj olma konusunda olduğunu görüyoruz. Instinct eSports Edition modeli, Instinct, Camo ve Tactical gibi modellerde bulunan güneş enerjisi ile şarj olma imkanını sunmuyor. Bu özellikten yoksun olsa da oyuncuların ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Instinct eSports Edition Fiyatı Ne Kadar?

Oyunculara hitap eden akıllı saatin fiyatı Garmin’in resmi internet sitesinde 299 dolardan satışa sunuluyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap