Overwatch Oyunu Bir Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir Hale Geldi

2020 yılının sonuna yaklaşırken oyun platformları peş peşe indirimleri ve ücretsiz oyun kampayanlarını duyurdu. Başarılı oyun geliştiricisi ve yayımcısı Blizzard'da kullanıcılarına sürpriz yaptı ve Overwatch'un ücretsiz olarak oynanmasına karar verdi.

Oyun dünyasında ön sıralarda yer alan ve köklü bir geçmişe sahip olan Blizzard, 4 Ocak tarihine kadar Overwatch'u ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor. Ancak kampanya beklenildiği gibi gerçekleşmedi.

Blizzard, diğer oyun platformlarında olduğu gibi oyunu tamamen ücretsiz olarak sunmuyor. Yalnızca 4 Ocak tarihine kadar ücretsiz oynama imkanı sunuyor. Yani 4 Ocak tarihinden sonra oyunu oynamak için satın almanız gerekecek. Örnek verecek olursak, Epic Games'in 17 Aralıkta başlayan ve on beş gün devam edecek olan her gün bir ücretsiz oyun kampanyasında dağıttığı oyunlar kullanıcıların kütüphanesine bir daha silinmeme, ücret ödememe karşılığında ekleniyordu.

Blizzard'ın ücretsiz erişim sağladığı Overwatch oyununa erişmek için buraya tıklayabilirsiniz. Yönlendirildiğiniz sayfada Overwatch: Free Trial seçeneğine tıklayarak adımları takip edip 4 Ocak tarihine kadar ücretsiz Overwatch deneyimi yaşayabilirsiniz.

Overwatch oyununun sistem gereksinimlerine göz atmak isterseniz buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap