Overwatch 2 Canlı Oynanış Videosu Paylaşılacak

Overwatch hayranları için yeni bir heyecan yaratan Overwatch 2 ile ilgili önemli bir açıklama geldi. Açıklamalara göre 20 Mayıs’ta iki saatlik canlı yayınla yeni oyundan ilk paylaşımlar yapılacak.

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve ilk versiyona göre pek çok farklılık içeren Overwatch2 için hazırlıklar tamamlandı. Oyun için bugüne kadar sürekli bilgilendirmeler yapan şirket, 20 Mayıs tarihi için kapsamlı bir tanıtım için hazırlanıyor. Canlı yayın ile online olarak tüm dünyaya yapılacak olan tanıtım, oyundaki PvP gibi değişikliklere odaklanacak. Basın bülteninde yer alan detaylara göre Overwatch 2’de yer alacak yeni haritalar, büyük oyun güncellemeleri detaylı olarak videoda anlatılacak.

Overwatch 2 canlı yayını 2 saat sürecek

Blizzard Entertainment başkan yardımcısı ve Overwatch oyun yönetmeni Jeff Kaplan, başarılı 2 yılın ardından şirketten ayrılmıştı. Overwatch 2 için yönetmen olarak devreye giren Aaron Keller’in ilk ciddi projesi olacak Overwatch 2 güncellemesi, bu anlamda farklı bir beklenti de yaratmış durumda. 2 saat süreceği belirtilen Overwatch 2 canlı yayını, oyuna dair ilk defa kapsamlı bir inceleme yapılmasını sağlayacak.

24 Mayıs’ta başka bir etkinlik daha!

20 Mayıs’ta yapılacak canlı yayına ek olarak, Blizzard Entertainment 24 Mayıs'ta bir başka etkinlik daha düzenlenecek. AMA olarak adlandırılan etkinlikte, kullanıcılar ve oyun sektörü temsilcileri merak ettiği tüm soruları yöneticilere yöneltilebilecek.

Şu an için hareketli günlerin yaşanacağı Overwatch 2’nin 2022 yılında piyasaya sunulması bekleniyor. Overwatch 2 resmen piyasaya sunulduğunda, PC, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PS5 ve PS4'te desteklenecek.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap