OPPO’dan Yeni Akıllı Takip Cihazı

Son dönemlerin en popüler cihazlarından birisi olan akıllı takip cihazı için OPPO’dan da hamle geldi. OPPO, yeni akıllı takip cihazı ile piyasada ses getirmek istiyor.

Akıllı takip cihazları alanında Samsung ve Apple gibi pek çok sektör devi şimdiden öncü olmayı başarmış durumda. Apple tarafından son olarak tanıtılan model Airtag olurken Oppo, yeni modeliyle farklı bir cihaz geliştirmeyi başardı. OPPO’nun yeni modeli, hem Apple hem de Samsung modellerinden ayrılıyor.

OPPO takip cihazı neler sunuyor?

OPPO’nun yeni takip cihazı için resmi tanıtım yapılmadı. Ancak yeni modelin fotoğrafları paylaşıldı. Fotoğraftan alınan verilere göre cihaz TYPE-C desteği sunacak. Konum bilgisi almak ve yüksek doğruluk sunmak adına UWB teknolojisini kullanacak. Tasarımda Apple ile benzer bir özellik sunan OPPO, daire formunu tercih etmiş durumda. takip cihazının asılabilmesi adına Apple gibi deliksiz bir tasarımı kullanan OPPO, takip cihazında Apple ile benzerliklere sahip durumda.

Cihaz için en çok merak edilen detaylardan birisi de isim. OPPO’nun yeni cihazı için isim hakkında herhangi bir sızdırma yapılmadı. Bu nedenle önümüzdeki günlerde yapılacak tanıtım ile birlikte bu soru işareti de giderilmiş olacak. Bugüne kadar yapılan paylaşımlarda, OPPO’nun yeni cihazı ile her iki markaya da rakip olacağı ve fark yaratacağı konuşulmuştu.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap