Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Oppo X 2021 Katlanabilir Telefon Videolarda Göründü

Oppo’nun yeni katlanabilir modeli için iyi yeni video paylaşıldı. Videoda bugüne kadar çok fazla gündeme gelmeyen Oppo X detaylı olarak görüldü.

Fransa'da Brandon Le Proktor ve Almanya'da AllroundPC başta olmak üzere Youtube üzerinde yayınlanan yeni videolar, Oppo X 2021 modeline yönelik önemli veriler sundu. Cihaz için bugüne kadar ciddi bir bilgilendirme yapılmazken, yayınlanan yeni video ile birlikte cihazın daha net bir şekilde görülebilmesi de mümkün oldu. Videoda görüldüğü kadarıyla Oppo X, ekranın genişletilmesini sağlayan farklı bir sisteme sahip. Ekran boyutu değiştikçe buna göre özel ayarlamaların yapıldığı cihaz, kullanıcılara en iyi deneyimi sunmak adına oldukça etkileyici bir ekran sistemine sahip. Videolar

Oppo X 2021’de ekran özellikleri nasıl?

Oppo X’te ekran ayarlamalarını yapmak için kenarda yer alan düğmenin kullanılması gerekiyor. Ardından cihazın kenarından aşağıya doğru yapılacak kaydırma hareketi ile birlikte ekran üzerinde hakimiyet sağlanabiliyor.  Ekranının farklı ölçülerde açılmasını sağlamak için telefonun arkasında özel bir mekanizma kullanan Oppo, ekranın 6.7 inç ile 7.4 inç arasında değişen boyutlarda olmasını sağlıyor.

Videolarda en çok dikkat çeken detaylardan birisi de Oppo'nun ColorOS yazılımının Android ile ara yüzde uyumlu bir şekilde çalışabilmesi. Değişen ekran ölçülerine rağmen herhangi bir problemin görülmediği ekran, kullanıcılar için pratik ve oldukça kullanışlı görünüyor.

Oppo X 2021 ne zaman çıkacak? 

Oppo, yeni model için yaptığı paylaşımlarla beklenti yaratmayı başardı. Ancak cihaz için hala en büyük soru işaretlerinden birisi ne zaman piyasaya sunulacağı.  Cihaz 2021 ismiyle anıldığından dolayı yıl sonuna kadar raflardaki yerini alması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Hakan Göçmez
Hakan Göçmez 1990 doğumlu yazar, 10 yılı aşkın süredir editör ve içerik yazarı olarak çalışmaktadır. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap