OPPO'nun Yeni Telefonu FCC'de Gözüktü

Son haftaların en hareketli markalarından birisi olan OPPO, FCC'de yer alan bilgilere göre yeni bir telefonla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. OPPO CPH2185 olarak adlandırılan telefonun giriş seviyesinde bir telefon olması bekleniyor.

Henüz tam ismi belli olmasa bile FCC üzerinde OPPO CPH2185 olarak adlandırılmış olan telefonun giriş seviyesini epey bir hareketlendirmesi bekleniyor. Telefonun tam olarak özellikleri belli olmasa bile bazı bilinen özellikleri tespit edilmiş durumda.

FCC'de yer alan bilgilere göre OPPO CPH2185 ismini taşıyan akıllı telefon, kare kamera kurulumunu taşıyacak. Telefon her ne kadar giriş seviyesi bir telefon olsa bile üç veya dört kameraya sahip olacak. Bununla birlikte telefonun arka kısmında bir parmak izi okuyucusu yer alacak.

OPPO CPH2185 isimli telefonla ilgili daha farklı bir donanım bilgisi ise şimdilik bilinmiyor. 10 W hızlı şarj desteğiyle birlikte gelecek olan telefon 4.230 mAh değerinde bir bataryaya sahip olacak. Diğer donanım detaylarının ise kısa bir süre sonra ortaya çıkması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap