OPPO'nun Yeni Bluetooth Hoparlörü Türkiye'de Satışa Sunuldu

OPPO firması, yeni bluetooth hoparlörünü Avrupa pazarından önce Türkiye pazarında satışa sunduğunu açıkladı. Hoparlör, şık tasarımı ve kolay taşınabilirliği nedeniyle kullanıcıların ilgisini çekecek gibi görünüyor.

OPPO’nun yaptığı araştırmaya göre hem tüketicilerin isteklerini inceleyen hem de pandemi döneminde artan bluetooth hoparlör kullanımı nedeniyle ürün Avrupa pazarından önce Türkiye pazarına giriş yaptı.

OPPO’nun bluetooth hoparlörü, 160 gramlık ağırlığı ile kolay taşınabilir olduğu kadar kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Android ve iOS cihazlar ile uyumlu çalışmasını sağlayan Bluetooth 5.0 desteği, 10 metre mesafeye kadar çalışma imkanı, Type-C USB bağlantısı ile şarj olan hoparlörün 3 saatlik şarjın ardından 8 saat çalışma imkanı dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor.

OPPO Bluetooth Hoparlör Fiyatı Ne Kadar?

Yeşil ve rose gold renk seçenekleri ile Türkiye pazarına giriş yapan bluetooth hoparlörün satış fiyatı 349 TL olarak belirlendi.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap