OPPO Find X3 Serisinin Tanıtım Tarihi Resmen Açıklandı

OPPO Find X3 serisi artık resmen açıklığa kavuştu. OPPO, Find X3 serisini görücüye çıkartacağı etkinliğin tarihini resmi olarak paylaştı. OPPO tarafından geliştirilen Find X3 serisi Find X3, Find X3 Lite, Find X3 Neo ve Find X3 Pro modellerinden oluşacak.

OPPO tarafından geliştirilen Find X3 serisi günlerdir teknoloji gündemini meşgul etmeye devam etmektedir. Bunun başlıca nedenlerinden birisi elbette seri ile ilgili ortaya çıkan sızıntılardı. İlk etapta Find X3 serisinde Neo, Lite ve Pro olmak üzere üç model olacağı açıklanmıştı.

Daha sonra seriye standart model Find X3 eklendi. Ayrıca Find X3 Pro'nun özelliklerine yer verilen yayınlar yapıldı ve telefonun fotoğrafı sızdırıldı. Bunun üzerine OPPO, markayı takip edenleri fazla bekletmedi ve Find X3 serisinin resmi tanıtım tarihini duyurdu.

OPPO, Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir duyuru ile Find X3 serisinin tanıtılacağı günü paylaştı. Yapılan açıklamaya göre Find X3 serisi 11 Mart günü tanıtılacak. Seride ise standart model, Lite, Neo ve Pro olmak üzere dört farklı model yer alacak.

Find X3 ailesinin amiral gemisi modeli olan Find X3 Pro gücünü Snapdragon 888 işlemciden alacak. 12 GB RAM ve 256 GB/512 GB depolama seçeneklerine sahip olacak Pro, dörtlü kamera modülüyle birlikte gelecek olan telefonun 4.500 mAh gücünde bataryası bulunacak.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap