OPPO A55 4G Tasarımı Sızdırıldı!

OPPO tarafından Ocak ayında piyasaya sunulan A55 modelinin 4G versiyonu sızdırıldı. Resmi renderlar dikkat çekti. 

OPPO Ocak ayında A55 olarak adlandırılan modeli için resmi bir tanıtım gerçekleştirmiş ve cihaz için satış sürecini resmen başlatmıştı. Mevcut model üzerinde çalışma gerçekleştiren OPPO bu sefer aynı modelin 4G versiyonu için çalışmalara başladı. Yapılan son sızıntıda cihazın resmi render fotoğrafları kullanıcılar ile paylaşıldı.

Oppo A55 4G nasıl olacak?

OPPO A55 4G versiyonu için yapılan sızıntılara göre telefonların tasarımı şöyle olacak;

OPPO A55 4G

Yaşanan sızıntıya göre telefonlar 3 farklı renk ile piyasaya sunulacak. Siyah, yeşil ve mavi olmak üzere üç renk seçeneğinden bir tanesini tercih edebilecek olan kullanıcılar, yeni modellerde maksimum 4G performansı elde edebilecek. Bunun dışında daha A55 4G’de ana modelden ayrılan çok kritik değişiklikler bulunuyor.

Kamerada yapılan iyileştirme, yeni modelin daha iyi bir performans sunacağını gösteriyor. 4G versiyonda 50 megapiksel ana kamera yer alırken OPPO 5G versiyonunda sadece 13 megapiksellik bir kamera performansı sunulmuştu. Özellikle kamera kalitesini daha da iyileştirmek isteyen kullanıcılar, 4G versiyonda daha fazla seçeneğe sahip olacak. Arkada yer alacak 2 yardımcı kameranın özellikleri bilinmiyor. Yeni model 18W şarj destekli 5000 mAh batarya, parmak izi sensörü ile birlikte kutudan çıkacak.

Cihazın ne zaman piyasaya sunulacağı ve tüm donanımları ile 5G versiyonuna göre nasıl bir fark sunacağı bilinmiyor. Yapılacak tanıtım ile birlikte bu konudaki tüm detayları öğrenebilmek mümkün olacak.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap