OnePlus Nord 2 Özellikleri Sızdırıldı

OnePlus Nord 2 için önemli bir sızdırma yaşandı. Sızdırılan yeni özelliklere göre telefonda yeni yonga seti dışında farklı bir değişiklik görünmüyor.

OnePlus ilk versiyonun ardından geliştirmelerine devam ettiği OnePlus Nord 2 için yeni bir gelişme yaşandı. Marka tarafından resmi tanıtımının yapılması beklense de yeni yapılan ve 91Mobiles tarafından duyurulan yeni sızıntıda OnePlus Nord 2’nin özellikleri detaylı olarak paylaşıldı.

OnePlus Nord 2 Özellikleri Neler?

Yeni versiyonda güç ve performansı arttırmak için işlemci değişikliğine gittiği görülen OnePlus, yeni modelinde MediaTek Dimensity 1200 yonga setini tercih etmiş. Mevcut telefonun belirtilen yonga seti ile piyasaya sunulması halinde marka için de bir ilk gerçekleşecek. Zira bugüne kadar işlemcilerde her zaman Qualcomm markasını tercih eden OnePlus bu işbirliğiyle yeni bir dönem başlatmış olabilir. İşlemci ile ön plana çıkan telefonun diğer teknik özellikleri ise ilk versiyondan çok ciddi bir fark içermiyor. Yapılan sızıntılara göre telefonda yer alacak teknik özellikler şöyle;

Ekran: Ekran içi parmak izi okuyuculu 6.43 inç FHD+ AMOLED,

Arka kamera: 8MP ultra geniş ve 2MP sensörle desteklenen 50MP ana arka kamera

Ön kamera: 32MP lens

Batarya: 4.115mAh ve 30W kablolu şarj desteği.

RAM ve depolama seçenekleri: 8GB/128GB ve 12GB/256GB.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap