OnePlus'ın Yeni Dosya Uygulaması ''Clipt'' Yayında

Clipt, OnePlus'ta OneLabs ekibi tarafından başlatılan yeni bir uygulamadır. Uygulama, birden fazla cihazda pano benzeri işlevsellik sağlıyor ve telefonlarınız, tabletleriniz ve dizüstü bilgisayarlarınız arasında metin, resim ve dosya göndermenize olanak tanıyor.

Clipt, akıllı telefonlar ve tabletler için Google Play mağazasında bir Android uygulaması olarak ve Windows ve Mac kullanıcıları için bir Chrome uzantısı olarak mevcuttur. OnePlus, uygulamanın yakında iOS kullanıcıları içinde kullanabilir olacağını söylüyor .

Uygulama, Google Drive kullanan cihazlarınız arasında evrensel bir pano görevi görüyor. Dosyaları, metinleri, bağlantıları ve resimleri depolamak için Google Drive’ınızda geçici ve gruplanmış bir klasör oluşturuyor; böylelikle bu dosyalara herhangi bir cihazdan erişim sağlayabiliyorsunuz.

Uygulama, panonuzdaki son 10 öğeyi uygulama üzerinden almanızı sağlıyor. OnePlus, bu öğeleri gruplanmış bir klasörde sakladığı için Drive'ınızdaki diğer dosyaları göremediğini veya erişemediğini belirtiyor. Ayrıca, verileriniz şifrelendiği için şirket cihazlar arasında ne gönderdiğinizi göremediğini de belirtmiştir.

 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap