OnePlus Buds Z2 Sızıntısı Yeni Modelleri Açığa Çıkardı

OnePlus’ın kablosuz kulaklıklarının bir sonraki modeli olan OnePlus Buds Z2 için önemli bir sızıntı yaşandı. Kablosuz kulaklıkların görüntüleri paylaşıldı.

OnePlus, geçtiğimiz dönemlerde OnePlus Buds Z adı ile ilk kablosuz kulaklık modelini piyasaya sunarken önümüzdeki aylarda mevcut modellerin yeni versiyonunu tanıtılacak. Konu ile ilgili detaylar uzun zamandan beri gündeme gelse de yapılan yeni bir sızıntı ile birlikte tanıtım öncesinde kablosuz kulaklıklar görüntülendi.

OnePlus Buds Z2 Neler Sunuyor?

Sızıntıdaki görsellerin gerçek olması halinde 2. nesil kablosuz kulaklıklarda tasarım açısından büyük bir yenilik beklenmiyor. 91Mobiles’de yer alan fotoğrafa göre küçük dokunuşlar ile iyileştirmelerin yapıldığı kablosuz kulaklıklarda, tasarımdan ziyade daha uygun fiyatlar ile daha kaliteli bir cihaz geliştirilmesi hedeflenmiş. 

İlk modellerin 2020 yılının Ekim ayı itibariyle piyasaya sunulması göz önünde bulundurulduğunda sızıntının gerçek olma ihtimali oldukça yüksek. Zira 1 yıllık yenileme periyotlarını takip eden şirket, önümüzdeki ay itibariyle kablosuz kulaklıklarının yeni modellerini piyasaya sürebilir. Sızıntıda görsellerin dışında herhangi bir teknik özelliğe ve detaya yer verilmemiş. Bu nedenle kablosuz kulaklıkların 2. nesli ile birlikte kullanıcılara sunulacak olan yenilikler ve özellikler hakkında herhangi bir bilgi şu an için mevcut değil.

OnePlus Buds Z2 sızıntısı ise şöyle;

OnePlus Buds Z2

OnePlus Buds Z2 Kaç Para Olacak?

OnePlus Buds Z modeli, 49,99 Dolar ile piyasaya sürülmüştü. Bu nedenle OnePlus Buds Z2  modelinin de ortalama 50 dolar ile fiyatlandırılması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap