OnePlus Band Özellikleri Ve Fiyatı

Çin merkezli teknolojik ürünler üreten OnePlus firması, yeni akıllı bilekliği OnePlus Band için 11 Ocak tarihinde resmi tanıtım düzenleyecek.

OnePlus Indıa Twitter hesabından yapılan duyurunun ardından OnePlus Band özellikleri de merak edilmeye başladı.

OnePlus Band, dokunmatik bir ekran ile kullanıcıların karşısısına çıkıyor. Ekran, 1.1 inç boyutunda AMOLED ekran teknolojisine sahip ve aynı zamanda IP68 sertifikası ile suya karşı dayanıklı bir yapıya sahip.

Rakibi olduğu birçok akıllı bileklik gibi özelliklere sahip olan OnePlus Band bu bağlamda 13 egzersiz çeşidini takip etme gibi aktivite desteği; sağlık alanında ise uyku ve nabız takibi yapabilme özellikleri sunuyor.

OnePlus Band, sahip olduğu birçok özelliği 14 gün boyunca kesintisiz olarak sunabilecek pil kapasitesine sahip olacak. Ancak henüz OnePlus Band özellikleri hakkında sınırlı bilgiler mevcut olduğu için kullanım farkları pil ömrünün süresini artırabilir ya da azaltabilir.

OnePlus Band Özellikleri

  • Ekran: 1.1 inç, AMOLED, dokunmatik
  • Özellikler: Aktivite takibi, Sp02 ölçümü, nabız ölçümü, uyku takibi
  • Pil Ömrü: 14 gün

OnePlus Band Fiyatı

Hindistan pazarında satışa sunulacak olan OnePlus Band akıllı bilekliğinin fiyatı henüz net olarak bilinmese de 30 dolar civarında olması bekleniyor. Akıllı bilekliğin Türkiye pazarında ise satılıp satılmayacağı henüz bilinmiyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap