OnePlus 8T'nin Tanıtılacağı Tarih Belli Oldu

Piyasaya sürmüş olduğu telefonlarla belirli bir kitlenin beğenisini kazanmayı başaran OnePlus'ın yeni amiral gemisi telefonlarını tanıtacağı tarih belli oldu. Elde edilen bilgilere göre OnePlus 8T serisi, 14 Ekim tarihinde çevrimiçi bir etkinlikle tanıtılacak.

OnePlus 8T serisi ile bu yılın ikinci amiral gemisini piyasaya sürecek olan Çin merkezli firma, telefonlarını 14 Ekim tarihinde tanıtacak. OnePlus 8T serisi hakkındaki bu bilgiler ise MySmartPrice isimli bir siteden alınma. Bilgilerin doğru olması durumunda telefonun fiyat bilgisini de bu tarihte öğrenebileceğiz.

Peki OnePlust 8T ne gibi özelliklere sahip olacak? Aslında bu sorunun net bir cevabı yok çünkü elde edilen bilgiler "sızdırılan" birkaç tutam bilgiden ibaret. Bu bilgelere göre 6.5 inç büyüklüğünde Full HD+ AMOLED ekran ile gelecek olan telefonun önünde 32 MP'lik bir kamera yer alacak.

Bununla birlikte OnePlus 8T, 48 MP'lik bir arka kameraya sahip olacak. Bu kamera dört kamera kurulumuyla sunulacak. Ana sensöre ise 16 MP'lik geniş açı, 5 MP'lik makro sensörü ve 2 MP'lik bir başka lens daha cihazda yer alacak.

Donanımsal açıdan ise telefona Snapdragon 865 yona setinin güç vermesi bekleniyor. Buna ek olarak 8/12 GB RAM ve 128/2586 GB dahili depolama olacak. Telefonun bataryasının ise 4.500 mAh gücünde olacağı tahmin ediliyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap