Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

OnePlus 10 Serisinin Tasarım Detayları Ortaya Çıktı

OnePlus’ın yeni amiral gemisinde nasıl bir tasarımı tercih edeceği yaşanan sızıntı ile birlikte görüldü.

OnePlus 9 ile OnePlus 10 modelleri arasında çeşitli yeni modeller geliştiren şirket yeni amiral gemisine kadar OnePlus 9R ve OnePlus 9 RT modelleriyle piyasaya giriş yaptı. Tüm bu çalışmaların ardından OnePlus 10 modeli için çalışmalarını hızlandıran markanın yeni modeli hakkında ilk sızıntılar geldi. Birkaç ay sonra tanıtılması beklenen yeni modelde, geliştirilmiş ve daha parlatılmış OnePlus 9 olacak. Bugüne kadar her yeni modelinde, tasarımda ufak detaylar ve gelişmelere yer veren şirket, OnePlus 10 modelinde de yeni değişikliklere yer verecek.

Yapılan sızıntıya göre yeni modelin tasarımı şöyle olacak;

 OnePlus 10

OnePlus 10 özellikleri neler?

OnePlus 10 modelinde tasarımın yanı sıra yer alacak özellikler hakkında detaylar paylaşıldı. Buna göre yeni modeller yine çift versiyon olarak piyasada yer alacak. OnePlus 10 ve OnePlus 10 Pro olarak tanıtılacak olan yeni modellerde işlemci olarak Snapdragon 898 yer alacak. Eğer şirket OnePlus 10R olarak yeni bir model geliştirilirse, bu modelde ise Snapdragon 895 olacak. Cihazların en yeni Android işletim sistemini destekleyecek. Bu bakımdan kutudan Android 12 ile çıkması bekleniyor. OxygenOS 12 sürümü de telefonlarda kullanılacak.

Belirtilenler dışında ise OnePlus 10 hakkında yeni bir detay bulunmuyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap