Office Insider İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Office Insider programına kayıtlı olan Microsoft Office kullanıcıları için yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme ile bazı hatalar giderildi.

Microsoft Office'e yapılacak olan güncellemelere Office Insider programına kayıt olan kullanıcılar daha önce erişebiliyor. Aslında Office Insider programı, güncellemelerin test edildiği ortam olarak söylenebilir. Office Insider'a getirilen son güncelleme ile Excel, Project ve Outlook uygulamalarında bulunan bazı hatalar giderildi.

Microsoft'un her hafta yayınladığı hata düzeltme güncellemelerinin sonucusu olan 2102 (13721.20008) güncellemesi ile birlikte, Excel'in kullanımı sırasında oluşan ani kapanmalar, Project'in uzun isme sahip projeleri açmaması, Outlook'ta ise parola verilen e-postalarda parola simgesinin gözükmemesi nedeninden dolayı düzeltmeler yapıldı.

Microsoft Office'e gelecek olan güncellemelerden Office Insider aracılığıyla haberdar olmak için yalnızca Windows kullanıcısı olmanız gerekmiyor. Office Insider programına Android, iOS ve Mac platformlarından da katılıp gelecek olan güncellemeleri önceden görebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap