Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Netflix'ten 48 Saatlik StreamFest Kampanyası

Netflix, 4 Aralık tarihinde StreamFest adında kampanya ile karşımıza çıkıyor. Kampanya, abonelik gerektirmeden 48 saat Netflix kullanma fırsatı sunuyor.

Pandemi nedeniyle 2020 planlarının üzerine çıkan Netflix’in abone sayılarının normale dönmesi ve piyasadaki rekabetin etkisi ile izlediği strateji de değişiyor. 4 Aralık tarihinde, StreamFest adındaki kampanya ile abone olmayanlar 48 saat boyunca Netflix’i ücretsiz kullanabilecek. Üyeliği olan kullanıcıların herhangi bir sınırlamaya tabii tutulmaması tüm kategorileri aktif olarak kullanma fırsatı sunacak.

Kampanyanın tek sınırlaması içeriklerin belli bir seviyede izlenmesi ile erişime kapanması. Ancak içerikteki yoğunluk azaldığında tekrar izleyebilme özelliği aktif olacak.

Kampanyanın 4 Aralık tarihinden itibaren tüm dünyada aynı anda kullanıma açılıp açılmayacağı ise henüz bilinmiyor. ABD'de durdurulan ücretsiz deneme süresinin ardından Hindistan'da test edilecek olan StreamFest kampanyası akıllarda kampanyanın başlangıç tarihinin her ülkede farklı olabilme ihtimalini ortaya koyuyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap