Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Netflix Online Mağazası Açıldı!

Netflix tarafından sürpriz bir şekilde online mağaza açılışı gerçekleştirildi. Satışa sunulan ürünler Netflix dünyasından çeşitli esintiler sunuyor.

Netflix, bu hafta Shopify tarafından desteklenen ilk online mağazasını açtı. Mağazasında satışa sunacağı ürünler için tasarımcılar ile özel koleksiyonlar hazırlayan Netflix online mağazasıyla da oldukça iddialı. Yapılan resmi tanıtıma göre Hypland ve EDEN ile işbirliği yaparak hem tasarım hem de üretim desteği alan Netflix, kullanıcılarına farklı kıyafetler ve aksesuar seçenekleri sunacak. 

İlk ürün aksesuar oldu

Hypland tarafından Netflix online mağazası için geliştirilen ilk ürün set bir aksesuar. KristopherKites tarafından tasarlanan koleksiyonda, Yasuke Marine Kolye, YasukeCuban Kolye ve bir YasukeYori (Zırh) bulunuyor. Standart online mağazalardan oldukça farklı olan Netflix online mağazası, farklı ürünleri ve tasarımlarıyla dikkat çekmeye aday durumda. Özellikle koleksiyonda yer alan zırh çoğu kullanıcının dikkatini çeken bir ürün.

Şu an için ön sipariş süreci başlatılan ve 2021 yılının Temmuz ayı itibariyle satışa sunulacak olan bu özel parça, 4.53 inç büyüklüğümde. Tamamen mat siyah bir kaplamaya sahip olan ve elle boyanmış kırmızı kan izlerini üzerinde taşıyan ürün, özel bir aksesuar olarak tanıtıldı. 

BEAMS tasarımları Netflix mağazasında olacak

Hypland dışında BEAMS tasarımlarına da Netflix'in yeni mağazasında yer verilecek. Lego odaklı bu tasarımlarda ise Eden Logo Tee, Eden PJ Tee, Eden E92 Tee, Eden Zero Tee ve bir Eden x Beam logo gibi küçük ölçeklerde farklı tasarımlar satışa sunulacak. Eden tarafından satışa çıkarılacak ürünlerin tasarımcısı ise NathalieNguyen.

Netflix Shop adıyla Global bir hamle yapan Netflix, sıra dışı tasarımlara mağazasında yer vermeyi hedefliyor. Bu bakımdan standart bir giyim Mağazası ya da aksesuar mağazasından ziyade Netflix odaklı özel tasarımlar, mağaza üzerinden satışa sunulacak. Şu anda hazırlık aşamasında olan Netflix online mağazası alışverişi açık durumda. Ancak en ucuz ürün 30 Dolar. 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap