Netflix'in ''League of Legends'' Fragmanında Jinx Odak Noktası Oldu

Riot'un meşhur oyunu League of Legends'a dayanan ilk animasyon gösterisini bir süredir bekliyorduk. Bu yılın başlarında bir prömiyer tarihi aldıktan sonra, nihayet Netflix serisi için Arcane adlı ilk genişletilmiş fragmanımıza kavuşuyoruz. Klip, GeekedWeek'in bir parçası olarak Netflix Geeked Twitter hesabında yayınlandı ve dizinin merkezinde yer alacak silah sallayan karakter Jinx'e odaklanıyor.

Netflix daha önce Arcane'nin Jinx'in geldiği "Ütopik Piltover bölgesi ve Zaun'un ezilen yeraltında" geçeceğini söylemişti. Dizi, "iki ikonik Lig şampiyonunun kökenlerini ve onları parçalayacak gücü" ekranlara getirecek. 

Ayrıca, Netflix Geeked "Küçük kardeş rekabeti gibisi yok" diye tweet atarak, Jinx ve kız kardeşi Vi arasındaki ilişkinin odak noktası olacağını gösteriyor. Netflix Geeked tweet'i de "Küçük kardeş rekabeti gibisi yok" diyor, bu da Jinx ve kız kardeşi arasındaki bu ilişkinin arsanın merkezinde olacağını gösteriyor.

Dizide ne ile karşılaşacağımızın ve popüler MOBA oyunundan başka hangi karakterlerin ortaya çıkabileceği konusunda henüz daha fazlasına denk gelemedik. Arcane bu sonbaharda Netflix'te yayınlanacak, bu yüzden önümüzdeki aylarda Riot ve Netflix'ten daha fazla fragman görmemiz oldukça muhtemel.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap