Neil Druckmann: "The Last of Us 2 Multiplayer Beklenildiğine Değecek"

Haziran ayında piyasaya çıkan ve konsol dünyasının önemli oyunlarından olan The Last of Us Part II beğenileri ve eleştirileri bir anda üzerine topladı. Oyuncuların hararetli incelemelerinin ardından gözler multiplayer moduna çevrildi.

Oyunun geliştiricisi Naughty Dog firmasının dün yaptığı etkinlikle birlikte multiplayer mod hakkında açıklamalar beklenirken, firma oyunun topluluk içeriklerine ağırlık verdi.

Ancak Neil Druckmann'ın Twitter üzerinden yaptığı açıklama oyuncuları daha da meraklandırdı. Druckmann açıklamasında "İnanılmaz #TheLastofUsDay için tüm harika hayranlara teşekkür ederiz! Pozitifliğiniz ve sevginiz inanılmaz derecede ilham verici. Ve evet... ve diğer şey hakkında... sabırlı olun. Buna değecek." sözlerini kullandı.

Multiplayer modu hakkında da tıpkı oyunun ilk incelemerinde olduğu gibi farklı görüşler ortaya atılmakta. Kimi oyuncular multiplayer modunun var olan oyun üzerine ekleneceğini kimi oyuncular ise PlayStation 5 için çıkacak olan oyuna dahil edileceği görüşünde. The Last of Part II oyuncuları Druckmann'ın yaptığı olumlu açıklama ile birlikte güzel bir eklenti bekliyorlar ve şimdiden erişimin nasıl olacağını merak ediyorlar.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap