MSI, Para İadesi Kampanyası Başlattı

Tayvan merkezli teknoloji devi MSI, Bahar Kampanyası kapsamında bazı ürünlerinde para iadesine başladı. Kampanya, ülkemizde de geçerli olacak.

MSI'ın Bahar Kampanyası olarak yaptığı duyuru ile birlikte kullanıcılar 50 euroya kadar para iadesi alabilecek. Ancak kampanyaya bir tarih aralığıda koyan MSI, 1 Şubat ile 30 Nisan tarihleri arasında satın alınan ürünlerde para iadesi işlemini uygulayacak. Müşteriler, iade etmek istediklerini ürünü, ürünü almış oldukları tarihten itibaren 14 gün içinde iade etmeli. Bahar Kampanyası kapsamında ücretlerin geri iadesi ise 14 Şubat ile 28 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

Bahar Kampanyası'nın ürünlerinide sınırlayan MSI, PRO MP242 ve PRO MP242P ürünlerinde 10 euro; Cubi N 8 GL*, PRO MP271 ve PRO MP271P ürünlerinde 20 euro; Cubi 5 10M* ve PRO MP271QP ürünlerinde 30 euro; PRO 22XT 10M ürününde 40 euro; PRO 24X 10M ürününde ise 50 euro iade yapacak. Yıldızlı ürünler ise yalnızca komple sistem olarak alınan ürünler geçerli olacağını ifade ediyor.

MSI Bahar Kampanyası ile ilgili daha fazla detaya buradaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap