Motorola Razr 2021’de Neler Olabilir?

2021’de yeni modeli ile piyasaya sunulacak olan Motorola Razr beklentilerin oldukça yükseldiği bir model olarak dikkat çekiyor.

Motorola, Moto G9 Plus gibi uygun fiyatlı telefonların yanı sıra son dönemlerin trendleri arasında yer alan katlanabilir telefonlar konusunda da oldukça iddialı. Motorola Razr 2020 ile birlikte bu alanda bir ilke imza atan şirket, Samsung Galaxy Z Flip'e rakip olarak sektördeki yerini aldı. Bu yıl ise şirketten çıkarılan iki modelin ardından yeni bir katlanabilir modelin daha çıkacağı konuşuluyor. Motorola Razr 2021 olarak adlandırılması beklenen yeni model için beklentiler oldukça yüksek.

Motorola Razr Ne Zaman Çıkacak, Kaç Para Olacak?

Motorola Razr 2021’in en geç Eylül ayına kadar çıkması bekleniyor. Fiyat konusunda ise 1399 Dolar ön plana çıkıyor. Motorola Razr 2020, ilk olarak 9 Eylül 2020’de duyurulmuş ve 15 Eylül tarihinde de satışa çıkmıştı. Motorola Razr 2021 için de benzer bir süreç takip edilebilir. Ancak Motorola, cihazlar için kesin bir takvim takip etmediğinden dolayı tarihlerde değişiklikler de yaşanabilir.

Motorola Razr 2021’de Neler Olabilir?

Motorola Razr 2021 modelinde beklentiler fiyatın uygun olması. Galaxy Z Fold 2 gibi modellerde yüksek etiket fiyatları bütçeleri zorlarken Motorola Razr 2021’de bu konuda iyileştirme yapılması, sektörde cihazın daha fazla dikkat çekmesini sağlayabilir. Motorola Razr 2020 modelinde pil ömrü en çok eleştiri alan noktalardan birisiydi. 2021 modelinde ise bu konuda da değişikliğe gidilmesi ve daha iyi bir performans sunacak bataryanın kullanılması mümkün.  Cihazın yüksek satış rakamlarına ulaşamamasındaki en büyük etkenlerden birisi menteşe sistemiydi. Kullanışsız olan bu menteşeler hem 2019 hem de 2020 modellerinde kullanıldı ve kullanımda eleştiriler aldı. Motorola’nın 2021’de de aynı sistemi tercih etmesi büyük bir handikap yaratacağından dolayı yeni modelde yenilenmiş bir menteşe sistemine de geçiş yapılabilir.

Uluslararası alanda oldukça dikkat çeken Motorola Razr serisinde gözler yeni model için yapılacak açıklamalara çevrilmiş durumda.

Yazar Hakkında

Hakan Göçmez
Hakan Göçmez 1990 doğumlu yazar, 10 yılı aşkın süredir editör ve içerik yazarı olarak çalışmaktadır. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap