Motorola Giriş Seviyesi Telefonu E7'yi Duyurdu

Motorola giriş seviyesine hitap eden yeni telefonu Moto E7'yi duyurdu. Standart kullanım için ideal ama oyun gibi fonksiyonlar için fazla yetersiz kalan telefon sadece basit uygulamalara ihtiyaç duyan kişilere hitap edecek.

Akıllı telefon sektöründe özellikle giriş seviyesi denildiğinde en etkin firmalardan birisi olan Motorola, düzenlediği yeni bir etkinlikle yeni bir akıllı telefon duyurdu. Moto E7 olarak isimlendirilen telefon, giriş seviyesi özelliklere ek olarak uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Moto E7'de 6,5 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlük sunan bir ekran kullanılmıştır. Çentikli yapıda olan tasarımıyla kullanıcıların beğenisine sunulacak olan telefonun ön tarafında 5 MP çözünürlük sunan bir ön kamera yer alıyor.

Telefonun arka kısmında ise kare olarak modüle edilmiş ikili kamera sistemi yer alıyor. Bu ikili kamera sistemin içerisinde 48 MP ana kamera bulunuyor ve bu ana kameraya 2 MP çözünürlük sunan makro kamera eşlik ediyor.

Motorola E7, MediaTek Helio G25 işlemciden güç almaktadır. Bu güç, 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile desteklenmektedir. Kullanıcıların depolama alanını genişletme fırsatları olacak. Telefonda aynı zamanda 4000 mAh gücünde bir batarya yer alıyor.

Moto E7 Özellikleri

  • Ekran: 6,5 inç HD+, IPS LCD
  • İşlemci: MediaTek Helio G25
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 32 GB
  • Ön Kamera: 5 MP
  • Arka Kamera: 48 MP + 2 MP
  • Batarya: 4.000 mAh

Motorola tarafından yapılan açıklamaya göre Moto E7, mavi, gri ve kırmızı renklerde satışa sunulacak. Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu ve Asya bölgelerindeki bazı ülkelerde satışa sunulacak telefonun fiyatı ise 140 dolar olacak. Telefonun ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise belirsiz.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap