Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Motorola Moto E20 Özellikleri Geekbench’te Onaylandı

Uzun zamandan beri konuşulan Motorola Moto E20 modeli için Geekbench sonuçları açıklandı. Rapor yeni özelliklerin de öğrenilmesini sağlıyor.

Aruba kod adlı Motorola’nın yeni modeli Moto E20’nin Geekbench raporları paylaşıldı. Yeni rapor ile birlikte telefonlarda yer alacak teknik özellikler açığa çıkmış oldu. Giriş seviyesi olarak şekillendirilen yeni telefon modelinde, 2 GB RAM ve Unisoc T606 işlemci bulunuyor. 8 çekirdekli işlemci ile performansın daha da arttırıldığı yeni model, Android 11 GO sürümüyle kutudan çıkıyor. 

Geekbench listesi, Moto E20'de yer alacak tüm özellikleri içermiyor. Ancak daha önce yapılan sızdırmalarda telefonun ile teknik detaylar açığa çıkmıştı. Bu doğrultuda yeni telefonda kesinleşen özelliklere ek olarak  6.5" HD+ LCD ekran, 32GB dahili depolama alanı, özel microSD kart yuvası ve 10W şarjlı 4.000 mAh pilin yer alması bekleniyor. Telefonda yer alacak kameralarda ise 5 MP ön kamera ve 2 MP derinlik sensörüyle desteklenen 13 MP kamera yer alacak.

İşte Motorola Moto E20 Geekbench Puanları 

Raporlar teknik özellikleri öğrenilmesinin yanı sıra telefonun sunacağı performans için de önemli veri sağlıyor. Yapılan paylaşımlara göre tek çekirdekli performansa 1467 puan alan cihaz, çoklu çekirdek performansta 4621 puana ulaştı. 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap