Microsoft To Do iPhone ve iPad İçin Yenileniyor

Son dönemlerde uygulama ve araçlarında bir dizi yeniliğe giden Microsoft, To Do olarak adlandırdığı yeni özelliği de geliştiriyor.

Microsoft tarafından iPhone ve iPad için yayınlanan güncelleme, yapılacaklar uygulaması olarak bilinen To Do uygulamasının daha gelişmiş özelliklere sahip olmasını sağladı. Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar 3 farklı özelliği widget olarak ana ekranlarında kullanabilecek.  Günüm, görevlerim ve görev ekle gibi 3 farklı widget geliştiren Microsoft, yapılacaklar için not almak isteyen kullanıcıların işlerini bu sayede kolaylaştırmayı hedefliyor.

3 Farklı Boyutta Kişisel Kullanım Sunacak!

3 yeni iOS widget için büyüklük konusunda da esneklik yaratan Microsoft; küçük, orta ve büyük görünüm seçenekleriyle de kullanıcılara seçenek sağlıyor. iOS 14 sürümü ile birlikte kullanıcıların ana ekrana widget eklemesine imkan tanınırken Microsoft tarafından widget için atılan bu hamle, kullanıcılarda memnuniyet yarattı. Karanlık mod gibi görünüm özellikleriyle piyasaya sunulan bu yeni özellik, Microsoft To Do kullananların iOS’ta işini kolaylaştırılacak. Direk widget üzerinden not alabilecek, yapması gerekenleri kontrol edebilecek kullanıcılar, önümüzdeki dönemlerde sunulacak yenilikler ile birlikte daha kişisel bir uygulama deneyimi elde edebilecek.

 

Yazar Hakkında

Hakan Göçmez
Hakan Göçmez 1990 doğumlu yazar, 10 yılı aşkın süredir editör ve içerik yazarı olarak çalışmaktadır. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap