Microsoft Edge'e İndirim Kuponu Özelliği Eklendi

ABD menşeli teknoloji firması Microsoft, yeni tarayıcısı olan Microsoft Edge’i geliştirmeye devam ediyor. Microsoft Edge, kullanıcılarına indirim kuponlarını gösterebilecek olan özelliğe kavuştu.

Microsoft, internet tarayıcısı olan Edge ve arama motoru olan Bing üzerinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Güncellenen ve sürekli geliştirilen platformlar her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor.

Günümüzde alışveriş kavramının internete taşınmasını fırsat gören Microsoft ekibi Microsoft Edge’e yepyeni bir özellik getirdi. Bu bağlamda Microsoft Edge kullanıcıları arama çubuğuna eklenen butondan internetteki indirim kuponları görüntüleyebilecek hatta özellik sayesinde aranan ürünün tüm satıcılardaki fiyatı listelenecek ve kullanıcılar fiyat karşılaştırmasını kolayca yapabilecek. Alışveriş sitesinde var olan indirim kuponları ise otomatik olarak alışveriş sırasında kullanıcının karşısına çıkacak. Microsoft Edge indirim kuponu özelliğinin verilerini kendi tarayıcı motoru olan Bing üzerinden alacak ve kullanıcıların herhangi bir eklenti kurmasına gerek kalmayacak.

Microsoft Edge, indirim kuponu özelliğini henüz ülkemizde dahil olmak üzere her ülkeye sunmuyor ve her alışveriş sitesinde özellik kullanıcıların karşısına çıkmıyor. İlerleyen dönemlerde ülkemizde ve birçok popüler sitede özelliğin aktif olması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap