Metal Gear Solid 1 ve 2 Yenilenerek PC’ye Gelebilir

Uzun zaman oldu, ancak Konami, PC'de Metal Gear Solid ve Metal Gear Solid 2'nin yokluğunu nihayet ortadan kaldıracak gibi görünüyor. Tayvan Dijital Oyun Derecelendirme Komitesi web sitesindeki yeni derecelendirmelere göre Metal Gear, Metal Gear Solid ve Metal Gear Solid 2: Substance oyunları yenilenerek PC'ye gelebilir.

Metal Gear Solid'in ilk sürümleri yıllar önce PC'ye sürülmüş olsa bile artık pek cezbedici durumda değiller. Konami bunu bir fırsat olarak görüp Metal Gear, Metal Gear Solid ve Metal Gear Solid 2: Substance oyunlarını yenileyerek tekrardan PC oyuncularıyla buluşturma kararı aldı.

Konami'den bu yönde herhangi bir açıklama yapılmış değil. Buna rağmen beklentiler bu oyunların PC'ye tekrardan geleceği yönünde. Oyuncular, oyunların orijinal hikayelerine günümüz teknolojileriyle erişebilme fırsatı elde edecekler.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap