Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Marvel's Avengers Yeni Nesil Konsollar İçin 2021'e Ertelendi

Ağustos ayında çıkışını yapmış olan Marvel's Avengers, bu haftanın başında bugüne kadarki en büyük güncellemeyi alarak bir dizi geniş kapsamlı içeriğe sahip olmuştu. Oyuncular bu güncelleme ile ileriye dönük daha büyük beklentiler içerisine girmiş oldular.

Ancak, oyunun geliştirici firması Crystal Dynamics üzücü bir açıklama yaparak yeni içeriklerin ertelendiğini duyurdu. Buna ek olarak yeni nesil konsol satın alıp oyunu oynamak isteyenlere de bir kötü haber verdi. Oyunun yeni nesil konsollara çıkışı 2021'e ertelendi.

Her ne kadar şirket yeni net bir tarih belirtmese bile verilen karar için bir dizi bilgi paylaşmayı ihmal etmedi. Yapılan açıklamaya göre şirket oyunu yeni nesil konsollarda en iyi deneyimi sunabilmeleri için geliştirici ekibe zaman vermeyi istedi.

Ertelenen içeriklerden bahsedecek olursak en önemli içeriğin Kate Bishop olduğunu söyleyebiliriz. Ekim ayında gelecek güncelleme ile oyuna eklenmesi karakter artık net tarihi bilinmeksizin ertelenmiş oldu. Buna ek olarak şirket oyunculara bir teşekkür paketi sunmayı ihmal etmedi.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap