Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Marvel’in Yeni Oyunu Marvel's Midnight Suns Tanıtıldı

Marvel tarafından geliştirilen yeni bir oyunun tanıtımı gerçekleştirildi. Oyun, şimdiden dikkat çekmeyi başardı.

Yapılan açıklamalarda oyun için önümüzdeki günlerde kapsamlı fragmanların ve tanıtımların hazırlanacağı belirtilirken Marvel's Midnight Suns adı verilen oyun şimdiden Marvel hayranlarının dikkatini çekmeyi başardı. 2K Games tarafından geliştirilen yeni oyun, beklentileri de arttırdı. Daha önce Square Enix gibi şirketler tarafından 2020 yılında piyasaya sunulan Avengers, beklentilerin altında kaldığı gibi vasat olarak değerlendirilmişti. Şimdi yeni oyun ile yeniden hayranlarına ulaşmayı amaçlayan şirket, çok daha kapsamlı ve detaylı bir çalışma gerçekleştiriyor.

Marvel's Midnight suns neler sunacak?

Yapılan ilk açıklamalara göre oyun taktiksel bir RPG olacak. 2K Games bu formatta oldukça deneyimli ve sıra tabanlı strateji ve savaş türündeki popüler oyunlarda çalışma gerçekleştirmişti. Bu bakımdan yeni oyun ile iyi bir deneyimin sunulması bekleniyor.

Oyunda yer alacak karakterler ise şöyle; Iron Man, Captain America, Wolverine ve Captain Marvel. Oyuncular ise oyuna başladıktan sonra 40 farklı süper güce sahip olan Hunter adlı özelleştirilebilir kahramanı yaratacak.

Yapılan resmi açıklamalara göre oyun 2022 yılının Mart ayı itibariyle oyuncular ile buluşacak. Marvel's Midnight Suns’ın ilk tanıtımı ise şöyle;

Marvel's Midnight Suns Sistem Gereksinimleri

Marvel's Midnight Suns sistem gereksinimleri, oyun hakkında pek çok detay paylaşılmış olmasına rağmen henüz açıklanmadı. 2022 yılında piyasaya sunulacak oyun için önümüzdeki günlerde daha kapsamlı teknik detayların açıklanması bekleniyor. 

 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap