Marvel Realm of Champions İçin Ön Kayıtlar Başladı

Kabam ve Netmarble ikilisi mobil platformlara yeni bir oyun getirmek için kolları sıvadılar. Marvel Realm of Champions adıyla bilinen bu oyun, Marvel: Contest of Champions devamı niteliğinde olacak. Oyunun 2020 yılı sona ermeden önce piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Marvel Realm of Champions bir önceki oyun gibi süper kahraman oyunu olacağını biliyoruz. Fakat şimdiye dek oyunla ilgili pek çok fazla bilgi sahibi olmadığımızı ve elimizde sadece bir videonun bulunduğunu söylemek gerek.

Videodan anlaşılabileceği gibi oyunda bir oynanış sahnesi yer almıyor. Oyunun açıklama kısmında çeşitli Marvel temalı haritalarda PvE ve PvP maçlarında düşmanlarla savaşabileceğimiz gerçek zamanlı bir RPG oyunu olacağı belirtiliyor.

Birçok farklı özelleştirme seçeneğiyle birlikte gelecek olan oyunda oyuncular 6 farklı şampiyonu kullanma şansına sahip olacaklar. Iron Legionnaire, Black Panther, Web Warrior, Storm, Hulk ve Sorcerer Supreme yer alıyor.

Oyuna ön kayıt yaptırmak istiyorsanız Marvel Realm of Champions sitesinden veya Google Play üzerinden ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ön kayıt yaptıran kullanıcılar daha kolay bir başlangıç için 100 kristal ve 300 altın elde edecekler.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap