2022’de Mario + Rabbids Oyununun Devamı Geliyor

Oyun severleri yakından ilgilendiren ve birçok kişinin yüzünü güldürecek bir haberimiz var; ‘Sparks of Hope’ gelecek yıl geliyor.

Ubisoft'un Mario ve Rabbids strateji oyunu, Nintendo Switch: Mario + Rabbids: Sparks of Hope için bir devam oyunu yayınlıyor. Ubisoft, Cumartesi günü oyunun oynanışı hakkında bilgiler veren videolar ve tanıtım videosunun yanı sıra, çıkış tarihinin 2022’de olacağını açıkladı. Ubisoft Forward'daki resmi duyuru Nintendo'nun kendi çevrimiçi mağazasında sızdırılan bilgilerin ardından geldi.

İlk Mario + Rabbids oyunu olan Kingdom Battle, ilk olarak Shigeru Miyamoto tarafından Ubisoft'un E3 2017'deki basın toplantısında duyuruldu. IP karışımının tuhaf doğasına rağmen, Kingdom Battle, Mario’nun karakterlerini taktiksel bir eylem ile karıştıran en iyi Nintendo Switch oyunlarından biriydi. 

Oldukça fazla oyuncusu olan oyunun birkaç yıl sonra devamının gelmesi şaşırtıcı değil, ancak bunun sızdırılması, Nintendo’dan beklenmeyen bir hata mı? sorusunuda beraberinde getiriyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap