Makyajlı 2020 Opel Insignia Türkiye'de Satışa Sunuldu

Alman otomobil devlerinden biri olan Opel, makyajlanan 2020 Insignia’yı Türkiye’de satışa sundu. D segmenti araç neredeyse bir yıl önce 2019 sonunda tanıtılmıştı.

Makyajlanan 2020 Opel Insignia sadece görünüm, teknolojik güncellemeler ve güvenlik sistemleri ile birlikte gelmiyor yanında Insignia GSI versiyonunu da getiriyor.

Dış Tasarım

Makyajlı 2020 Opel Insignia, değişimini genelde ön tarafta yaşıyor. Tüm donanım seviyelerinde standart olarak sunulan adaptif Intellilux LED Pixel farlar araca bakıldığında ilk dikkat çeken parça oluyor. Ön ızgarada ise çizgi şeklinde krom detay ve keskinlik odaklı birçok dokunuş mevcut. Insignia, arka tarafta da değişim havasını sürdürüyor. Bu bağlamda yenilenen difüzör ve egzoz çıkışları göze çarpıyor.

İç Tasarım

İç mekanda yer alan çıkan AGR sertifikalı sürücü ve ön yolcu koltuklarının yanında daha güncel bir yapıya sahip multimedya sistemi kullanıcıların dikkatini çekiyor. Ayrıca GSI versiyonunda koltuklarda bulunan GSI logosu oldukça şık görünüyor.

Motor Özellikleri

Makyajlama işlemi sonrası Opel Insignia performansını 122 beygir güç ve 285 Nm tork üreten 1.5 litrelik turbo dizel motordan alıyor. Söz konusu motor, 8 ileri otomatik şanzıman seçeneği ile sunuluyor.

Opel Insignia GSI ise performansını 230 beygir güç ve 350 Nm tork üreten 2.0 litrelik turbo benzinli motordan alıyor. 9 ileri otomatik şanzıman ile sunulan otomobil ayrıca dört tekerlekten çekiş özelliğine sahip.

Fiyatı Ne Kadar?

  • 2020 Opel Insignia Edition donanım 490.900 TL
  • 2020 Opel Insignia Exclusive donanım 573.900 TL
  • 2020 Opel Insignia GSI 999.400 TL

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap