Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Logitech, Yılbaşı İndirimlerini Başlattı

İsviçre merkezli donanım üreticisi Logitech, yılbaşı için indirimlerini duyurdu. %30’a varan indirimler, günlük kullanımdan e-spor kategorilerine kadar geniş bir yelpazede sunuluyor.

Teknoloji dünyasında birçok markanın başladığı yılbaşı indirimlerine Logitech firması da başladı. Logitech, oyuncu dünyasının en sevilen G502 HERO Gaming Mouse, G PRO X Gaming Headset, G512 ve G513 gibi oyuncu klavyelerinde; MK470 Kablosuz Klavye&Mouse seti gibi günlük kullanıcıya ve iş dünyasına hitap eden ürünlerinde yılbaşına özel indirimler başlattı.

Logitech G502 HERO Gaming Mouse

Yüksek performans sunan gaming mouse örgülü kablosu sayesinde dayanıklı bir yapıya, RGB özelliği sayesinde de hoş bir görünüme sahip olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular için geliştirilen HERO 16K algılayıcısına sahip olan mouse yüksek doğruluk oranı sunuyor.

100-16.000 DPI seviyelerine sahip olan mouse, 11 adet makrolama tuşu G Hub yazılımı sayesinde farklı ihtiyaçlara hizmet ediyor.

Logitech G PRO X Gaming Headset

Oyuncular için tasarlanan Blue Voice teknolojili G PRO X, alüminyum ve çelik malzemeleri ile oldukça dayanıklı yapıya sahipken hafizalı köpükten oluşan kulak ve baş bölgesini kaplayan alanlar uzun süren oyun oynamalarda rahatsızlık vermemesi için tasarlanmış.

50 mm boyutundaki kulaklık sürücülerine, 6 mm boyutundaki mikrofon sürücüsüne ve ses kartına sahip olan kulaklık oyunlarda fark yaratan bir oyuncu olmanızı sağlıyor. G Hub oyun yazılımı, oynadığınız oyuna göre ayarlamalar yapıp daha kaliteli oyun deneyimi elde etmenize yardımcı oluyor.

Logitech MK470 Kablosuz Klavye ve Mouse Set

Günlük kullanım için tasarlanan klavye ve mouse seti görünüşü ile oldukça ilgi çekiyor. Küçük ve kibar yapılı tasarımı sayesinde hem çok fazla yer kaplamıyor hem de çok sessiz bir biçimde çalışma olanağı sunuyor.

Ultra ince ve küçük boyutlu klavyesinin 12 tane FN tuşuna ve sağ bölümde sayısal tuşlara sahip olması onu eksiksiz bir hale getiriyor. 1.000 DPI seviyesine sahip olan mouse ise Yüksek Hassasiyetli Optik İzleme teknolojisine sahip.

Kullanım süresinde boyutundan çok büyük işler başaran MK470, mouseunda 18 ay, klavyesinde ise 36 ay pil ömrüne sahip.

Logitech, indirim duyurusunu Twitter üzerinden paylaştığı bağlantı ile duyurdu. Henüz hazırlık aşamasında olan kampanyada hangi ürünlerin ne kadar indirime gireceği belli olmadı. Logitech'in bilgilendirmeleri ışığında haberimizi güncelleyeceğiz.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap