Logitech, G Serisi Mouselara Yenisini Ekledi: G Pro X Superlight

Bilgisayar donanımı üretiminde oldukça başarılı olan ABD merkezli Logitech firması Pro Serisi mouselarına bir yenisini ekledi. G Pro X Superlight adındaki kablosuz oyuncu mouseu oldukça hafif yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Logitech G Pro X Superlight, ergonomik yapısı, hafif ağırlığı ve dayanıklılığı ile oyunculara büyük ölçüde yardımcı olmaya geliyor. Oyuncular için tasarlanan mouse, LIGHTSPEED teknolojisi ile kablosuz olarak 1 ms gecikme saniyesi sunuyor. 100-25.600 arası DPI değerlerine sahip olan mouse, özel olarak geliştirilen HERO 25K teknolojisi ile algılama konusunda en doğru sonuçları vererek hassasiyeti maksimuma çıkarıyor. Logitech’in imza attığı başarılardan biri ise oyuncu mouseunun 63 gramlık ağırlığı ile Logitech'in ürettiği en hafif oyuncu mouseu olması söylenebilir. Mouse, 70 saatlik kullanım süresi ile oyunculara yeterli pil kullanımının yanında 250 km ayak kullanımı da sunuyor. Mouse, yalnızca siyah ya da beyaz renkte tercih edilebilecek.

Logitech G Pro X Superlight hakkında açıklama yapan Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük '' Logitech G olarak teknoloji ve tasarımdaki üstünlüğümüzü çıkardığımız her ürünle kanıtlıyoruz. Hem oyun tutkunları hem de espor profesyonellerinden aldığımız olumlu geri dönüşler de heyecanımızı ve tutkumuzu arttırıyor. PRO X SUPERLIGHT 63 gram ağırlığı ile şimdiye kadar ürettiğimiz en hafif oyuncu mouse'u, üstelik hafif olduğu kadar da hassas ve hızlı. Böylece kullanıcılar sadece oyuna ve galibiyete odaklanabiliyorlar. PRO serisine yeni ürünler ve teknolojiler eklemeye, dünyanın dört bir tarafındaki oyuncuların hayatını kolaylaştırmaya hız kesmeden devam edeceğiz'' sözlerini kullandı.

Logitech G Pro X Superlight Fiyatı Ne Kadar?

Sade tasarımı ve hafif ağırlığının altında yatan yüksek teknolojisi ile oyunculara özel olarak üretilen mouse 150 dolar fiyatı etiketine sahip olarak kullanıcılara sunuluyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap