Lobo Hammer Nedir? Ne Zaman Kullanılır?

Knight Online oyununda Priest karakteri denilince akla ilk gelen eşyalardan birisi Lobo Hammer olmuştur. Görünüşü ile birçok oyuncuyu mest eden eşya beraberinde tartışmaları da getiriyor.

Lobo Hammer Nedir ve Nasıl Elde Edilir?

Lobo Hammer, Knight Online isimli oyunda priest sınıfının kullandığı eşyalardan bir tanesidir. Değerli ve oldukça zor elde edilen eşyalardan birisi olup, sadece Lobo isimli yaratıktan elde ediliyor.

Lobo Hammer'ın Özellikleri

Knight Online'da priest karakteri oyuncuları Lobo Hammer kullanımı konusunda adeta ikiye ayrılıyor; Lobo Hammer eşyasını sahip olduğu özellikler nedeniyle vazgeçilmezleri arasında koyanlar ve eşyanın sahip olduğu özelliklerin aktif olmadığını savunanlar. Lobo Hammer’ı elde edildiği seviyede ele alacak olursak; 12 Dexterity bonus, 10 Magic Power bonus, 80 HP bonus, 10 MP recovery, 20 Resistance to lightning bonuslarını karaktere ekliyor.

Lobo Hammer Ne Zaman Kullanılır?

Lobo Hammer, sahip olduğu bonuslar ile daha çok büyücü sınıfı oynayan rakiplere karşı işe yarayacağı izlenimini veriyor çünkü büyücü sınıfının özelliklerinden biri olan ‘’kilitleme’’ ihtimalini ‘’resistance to lightning’’ bonusu ile düşürüyor. Ayrıca HP bonus özelliği, oyunda ekstra can arttıran yeteneklere sahip olunduğunda avantaj sağlıyor. Kısaca rakipleriniz büyücü sınıfı oynayan kişiler ise Lobo Hammer’ı kullanmanız daha doğru olacaktır. Lobo Hammer’ın sahip olduğu Dexterity bonus ve Magic Power bonus ise priest sınıfına hiçbir katkı sağlamıyor; MP recovery özelliği de yaratıklara saldırı yaptığınızda ‘’mana’’ seviyenizi verdiğiniz hasarın %10’u kadar yeniliyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap